Kush tentoi ta prishë miqësinë ndërmjet Lyrical Son e Mc Kreshës? (Video)

Po shijojnë suksesin e albumit ´Rapsodët në Rap t´sotit´, album ky i cili është i pari që kaloi kufijtë shqiptarë dhe arriti në top lista botërore.

Periskopi.com Showbiz

Por, karshi kësaj ‘Rapsodët’ e repit shqiptar, Lyrical Son e Mc Kresha po punojnë edhe në risi të tjera, madje sipas Lyrical Son, deri në fund vit do të kemi edhe një klip të ri.

Ndër të tjera në një bisedë për RTV Dukagjinin, Festimi ka fol edhe për jetën si baba, ndërsa ka treguar edhe për shumëçka tjetër.

Ndër të tjerash ka zbuluar se ka pasur edhe nga ata që kanë dashur të prishin miqësinë e Kreshës dhe Festimit.

Për më tepër ndiqni emisionin më poshtë. /Telegrafi/

Shpërndaje në: