Kush mund ta ndalë Leo Messin? Mbrojtësit e Deportivos definitivisht jo – shënon edhe golin e dytë personal

Periskopi.com Sporti

Lionel Messi ka shënuar golin e dytë personal, dhe të pestin për Barcelonën kundër Alavesit.

Një krosim në zonë nga Jordi Alba nga krahu i majtë, gjeti argjentinasin, i cili devijoi topin në rrjetë – minuta e 75-të.

Shikoni golin në videon e mëposhtme. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: