Connect with us

Lajme

Kush i hoqi flamujt kuqezi nga qendra e Prishtinës? (Foto)

Komuna e Prishtinës kishte filluar sot dekorimin e shesheve dhe rrugët e Prishtinës për festat e fundvitit dhe Festën e Flamurit. Por disa flamuj që fillimisht u vendosën në rrugën “Xhorxh Bush”, shumë shpejt u larguan nga vetë Komuna.

Published

on

Adonis Tahiri ka thënë për Insajderin se “largimi i tyre u bë për arsye se vendosja e tyre në mes shtyllave të cilat në atë pjesë janë të vendosura në mes të rrugës, nuk do të dukej kreative”.

“Në vend të flamujve do të vendosen pano, ndërsa flamujt që kanë qenë të paraparë të vendosen në atë pjesë do të vendosen nëpër rrugë të tjera të qytetit”, ka thënë Tahiri.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending