Connect with us

Sporti

“Kush është Diego?”: Momenti briliant kur Mourinho u hutua nga tifozët e United (Foto)

Published

on

Jose Mourinho nuk ishte i impresionuar me zgjedhjen e këngëve që kishin bërë tifozët e Manchester United, gjatë ballafaqimit me Sunderland.

Tifozët e United brohorisnin dhe këndonin ‘Diego, Diego’ – duke iu referuar ish sulmuesit të United, Diego Forlan, i cili ka shënuar një dy golësh të famshëm në Anfield ndaj Liverpoolit.

Situatën duket se ia sqaroi veterani i ‘Red Devils’, Michael Carrick, i cili ia tregoi origjinën e brohoritjes, transmeton Periskopi.

Mourinho ktheu kokën kah fusha dhe u duk jo i impresionuar, ndërsa Carrick mbeti duke qeshur.

Jose Mourinho was forced to ask Michael Carrick the origin of United's 'Diego' chant

The former Chelsea boss appears confused after Carrick explains the Diego Forlan reference

Mourinho turns back to watch the game with a confused look still on his face

United supporters chant 'Diego, Diego' in reference to their former striker Diego Forlan

Skuadra nga Old Trafford triumfuan me rezultat 3-0, në ‘Stadiumin e Dritave’. /Periskopi/

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending