Connect with us

Lajme

Kusari: Vdekja e Deharit, e frikshme për shoqërinë

Kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari ka shkruar në Facebook pas lajmit për vdekjen e aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari.

Published

on

Sipas saj, vdekja e Astrit Deharit është e rëndë për familjen, e rëndë për miqtë, bashkëpunëtorët dhe e frikshme për shoqërinë.

“Në këtë ngjarje tragjike ngushëlloj familjen dhe gjithë të afërmit e Astritit, Lëvizjen Vetëvendosje si dhe uroj të mos përsëritet kurrë më rast i tillë.  Rinia jonë duhet të jetë në vlugun e jetës dhe përparimit e jo në mes të dëshprimit, vuajtjes dhe deprimimit. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës”, ka shkruar Kusari. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending