Connect with us

Lajme

Kurz: Turqia nuk ka vend në Evropë

Published

on

Ministri i jashtëm i Austrisë, Sebastian Kurz, në një prononcim për medie i ka dërguar një mesazh të qartë BE-së dhe presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Kurz ka komentuar deklaratat e Erdoganit për rikthimin e dënimit me vdekje për personat e përfshirë në “Puçin” kundër tij, shkruan bild

Austriaku ka thënë se vendet të cilat rikthejnë dënimin me vdekje nuk kanë vend në Bashkimin Evropian.

‘Bashkimi Evropian duhet që t’i caktoj kufij të qartë presidentit Erdogan. Kush prezanton dënimin me vdekje nuk ka vend në Evropë”, ka thënë Kurz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending