Connect with us

Lajme

Kurti ulur pranë saj, Bërnabiq kujdeset ta presë fotografinë

Published

on

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic, nga Samiti i Londrës e ka njoftuar popullin e saj për prioritetet e Serbisë. Postimin e ka shoqëruar me fotografi, ku duhet se e ka prerë një pjesë të saj sepse krah saj ishte kryeministri Albin Kurti.

Brnabic ka shkruar se bashkëpunimi rajonal është një nga prioritetet e Serbisë, ndërsa nga fotografitë e publikuara është kujdesur që afër sa të mos duket Kryeministri kosovar.

“Në një samit për investime të BERZH’it. Për Serbinë, kohezioni dhe bashkëpunimi rajonal janë prioritete dhe faktor kyç për zhvillimin e mëtutjeshëm ekonomikë si dhe perspektiven ekonomike”, ka shkruar Bërnabiq në Tëitter, transmeton Express.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending