Connect with us

Lajme

Kurti: Kur VV të marrë pushtetin, s’do t’ju dorëzojmë në Gjykatë Speciale

Ish-lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, duke folur për Serbinë, ka thënë se Kosova ka nevojë për një aleancë ballkanike në këtë kohë kur stuhitë ballkanike po kërcënojnë.

Published

on

”Kur ka qenë LDK-ja në opozitë, është akuzuar për raporte kundër UÇK-së, tash në opozitë është VV dhe po akuzohemi ne. Kur Vetëvendosje do të jetë në qeverisje, nuk do të iu dorëzojmë në gjykatë speciale sepse ne nuk e njohim specialen, por për krimet dhe zhvatjet e pasluftës ne nuk iu mbarojmë, kështu që edhe ju keni interes të vimë ne në pushtet”, tha ai. /KosovaPress/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending