Connect with us

Sporti

‘Kurrë nuk do të luajë për Juventus’

Antonio Donnaruma, vëllau i portierit të Milanit, Gianluigi Donnarumma, ka treguar se vëllau i tij nuk do të veshë asnjëherë fanelën e Juventusit.

Published

on

Portieri i Milanit ka bërë sensacion në dy vitet e fundit në fubtollin italian, pasi si 17-vjeçar debutoi për ekipin e parë të Milanit.

Donnarumma është lidhur që një kohë të gjatë me një transferim tek Juventus.

donnar

Gianluigi Donnaruma, Ac Milan

“Ai nuk dëshiron ta lërë Milanin për asnjë arsye. Flasim çdo ditë për këto gjëra dhe luajmë video-lojëra. Ai luan me Milanin, unë marr Atletico Madridin ose Barcelonën”.

“Tani numër 1 është Buffoni, simbol i shkollës italiane të portierëve. Pas tij do të jetë Gigi Donnarumma që do ta zë vendin e tij te Italia”, përfundoi vëllai i portierit. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending