Connect with us

Sporti

Kurrë nuk e kam dashur transferimin e Pogbas

Published

on

Trajneri i Bayern Munich, Carlo Ancelotti thotë se kurrë nuk e ka konsideruar mundësinë e transferimit të Paul Pogba.

Italiani, i cili përgjatë karrierës ka drejtuar shumë klube të njohur evropiane, thotë se nuk e donte transferimin e 23-vjeçarit as në kohën kur e drejtonte Real Madridin dhe as në këtë verë.

“A e doja Pogban në skuadër në këtë verë? Jo. Ne tashmë kemi një mesfushë të madhe”, tha Ancelotti.

“Kur isha në Real? Jo as atje. Pogba është një lojtar i madh, por unë kurrë nuk e kam kërkuar një lojtar të profilit të tij”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending