Connect with us

Lajme

Kur mbillni misrin me farë nga Serbia do të iu ndodh kjo…(Foto)

Published

on

Produktet me OMGJ janë një nga denoncimet më të shpeshta që vijnë në redaksinë tonë. Por nuk janë duke u ndeshur vetëm qytetarët me problemet që vijnë nga modifikimi i produkteve, pasi këtë problem po e hasin edhe fermerët. Kjo është bërë e ditur nga një denoncim që ka ardhur në JOQ.al.

“Jam një student dhe po ju shkruaj nga një fshat i Burrelit. Babai im është fermer dhe ka një problem shumë të madh. Para 4 javësh ai mbolli 2 dylmë tokë me misër dhe pasi mbinë rezultoi se kallinjtë ishin bosh. Fara vjen nga Serbia dhe kjo gjë nuk u ka ndodhur vetëm babait tim po gjithë fshatit”,ka shkruar ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending