Connect with us

Sporti

Kur dhe ku zhvillohet ndeshja e NBA All-Star 2017?

Edicioni i NBA All-Star për vitin 2017, do të zhvillohet në qytetin New Orleans, Louisiana, në arenën që quhet Smoothie King Center.

Published

on

Aty do të luajnë lojtarët më të mirë nga konferenca e lindjes dhe ajo e perëndimit, gjatë një vikendi festiv të basketbollit amerikan.

Ndeshja do të fillojë në orën 02:30 të mëngjesit, të ditës së hënë.

Skuadra e lindjes do të udhëhiqet nga ‘Mbreti’, LeBron James, ndërsa skuadra e perëndimit do të udhëhiqet nga ylli i Golden State Warriors, Stephen Curry. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending