Connect with us

Lajme

Kur Bill dhe Hillary Clinton vizituan refugjatët nga Kosova në Maqedoni

Published

on

Më 22 qershor 1999, ish presidenti Bill Clinton kishte vizituar refugjatët shqiptarë në Maqedoni

Në fjalimin e tij, Clinton kishte porositur që ‘të shikojmë të ardhmen por duke mos harruar të kaluarën’

‘Jemi të lumtur për atë që kemi bërë, pr atë që Amerika është zotuar. Ne mendojmë se askush, asnjëherë, kurrë nuk duhet të dënohet, të përndjeket ose vritet për shkak të bindjeve fetare ose përkatësisë etnike. Ne jemi tëlumtur të qëndrojmë sot pranë jush’, thotë ai. /PERISKOPI/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending