Connect with us

Lajme

Kur Atifete Jahjaga la Policinë për Presidencën

Published

on

Në prill të vitit 2011, Atifete Jahjaga ishte zgjedhur presidente e Republikës së Kosovës. Gjeneralmajor Atifete Jahjaga Ishte kandidate e përbashkët e PDK-së, LDK-së dhe AKR-së.

Jahjaga është zgjedhur gruaja e parë presidente e Republikës Së Kosovës.

Karrierën e saj e nisi në Policinë e Kosovës. Jahjaga ka ushtruar postin e zëvendësdrejtores së përgjithshme të Policisë së Kosovës.

Një kohë ka ushtruar edhe detyrën e drejtorit të përgjithshëm të këtij institucioni.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending