Connect with us

Lajme

Kumanovë: Digjet një kafe si dhe dëmtohen banesat sipër saj!

Zjarrëfikësit e Kumanovës në orën dy të mëngjesit kanë intervenuar në objektin e djegur hotelierik, në bulevardin “Brigada e tretë maqedonase”, në lokalitetin ‘Potok Seravë’, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Published

on

Siç informon komandanti i Njësisë së zjarrëfikësve territorial Kumanovë, Dejan Ilievski, zjarri është paraqitur në orën 01:52 pas mesnate, ndërsa tërësisht është lokalizuar në orën 03:25 minuta.

‘Është intervenuar me dy automjete të zjarrfikësve dhe gjashtë zjarrfikës’, shtoi Ilievski.

Nga zjarri është shkaktuar dëm i madh material, ku janë djegur tavolinat, karriget dhe inventari i tërësishëm në objekt. Përveç këtij objekti, nga zjarri dëm kanë edhe banesat mbi kafe-barin, ku janë dëmtuar dritare dhe është tymosur brendia e banesave.

Ekipi i SPB-së Kumanovë ka kryer kontroll në vendin e ngjarjes për shkaqet e zjarrit. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending