Connect with us

Lajme

Kuçi: Nuk mbrohet UÇK-ja duke i sulmuar themeluesit e saj

Zëvendëskryeministri Hajredin Kuçi ka ftuar gjyqtarët dhe prokurorët e EULEX-it dhe të tjerët ta bëjnë atë që e bëjnë në shtetin e tyre, por sipas tij nuk e pranon drejtësinë që nuk e bëjnë në shtetet e tyre në BE.

Published

on

“Ata që mendojnë të arrijnë pajtueshmëri në mes popujve duke i dënuar qytetarët e pafajshëm, e kanë gabim”, transmeton rtk.

Mendoj që UÇK-ja është vlerë që na bashkon, nuk mund ta mbrojë askush UÇK-në duke i sulmuar themeluesit e UÇK-së”, tha Kuçi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending