Connect with us

Lajme

Kthimi në Kuvend: Nga çfarë po nxitet afrimi i AAK-së e NISMËS me Qeverinë?

Published

on

Dy partitë opozitare, AAK dhe NISMA dikur thonin se nuk do të kthehen në Kuvend. Madje vetë kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj, dukej tepër i vendosur në atë që deklaronte.

Ai thoshte se ‘AAK nuk kthehet më në Kuvend sepse ky Kuvend e ka humbur kredibilitetin”.

Ngjashëm deklaronin edhe zyrtarë të NISMA’s. Të dy partitë, akuzonin partinë tjetër opozitare pse kishte vendosur të kthehej në Kuvend.

Shikoni disa nga deklaratat kundërthënëse nga disa zyrtarë të AAK;së dhe NISMA’s lidhur me moskthimin e tyre në Kuvend.

Këto deklarata, nuk qëndrojnë më. Ata kanë ndërruar mendje. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending