Connect with us

Lajme

Kthehet lufta në Ukrainë

Gjatë luftimeve në Ukrainë mes forcave ukrainase dhe rebelëve pro-rusë, janë vrarë 6 persona.

Published

on

Andriy Lysenko, zëdhënës i Ushtrisë ukrainase, u tha mediave se në intensifikimin e papritur të luftimeve në lindje të Ukrainës është vrarë një ushtar ukrainas, njofton AFP, transmeton KosovaPress.

Kurse mediat pro-ruse kanë njoftuar se janë vrarë dy luftëtarë të forcave rebele dhe tre civilë, nga bombardimet e Ushtrisë ukrainase.

Ndryshe, në përleshjet e rebelëve pro-rusë dhe forcave ukrainase deri më tani janë vrarë rreth 10.000 njerëz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending