Connect with us

Lajme

Kryetari mysliman i Londrës mbështet në mënyrë të çuditshme kandidatin e preferuar për president në SHBA

Kryetari mysliman i Londrës, Sadiq Khan ka bërë një tëeet për procesin elektoral në SHBA, duke bërë të qartë mbështetjen e tij për kandidaten demokrate Hillary Clinton, edhe pse nuk e ka përmendur emrin e saj.

Published

on

“Natë e madhe për miqtë tanë në SHBA. Le të fitojë kandidati më i mirë… (dhe shpresoj se AJO fiton)”, ka shkruar ai, transmeton Periskopi.

Mirror.co.uk, ka ironizuar me këtë qëndrim të Khan, duke shkruar se ekziston mundësia që ai po i referohej kandidates nga Partia e Gjelbër, Jill Stein. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending