Connect with us

Lajme

Kryetari i Klinës i komenton Edi Ramës: Kërkon t’i jap ide se si të fitoj nga bregdeti

Published

on

Kryetari i Komunës së Klinës, Sokol Bashota i ka kërkuar kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama një komunikim diskret.

Bashota, i ka komentuar në një status të Ramës, duke i thënë se dëshiron një komunikim me të, për t’i dhënë ide për pushimet ku do të përfitonte Shqipëria edhe disa miliona euro vetëm për këtë verë dhe pastaj cdo vit.

Ja komenti i tij:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending