Connect with us

Lajme

Kryetari i kësaj komune punon edhe të dielave (Foto)

Published

on

Mund të duket e çuditshme që një zyrtar i shtetit punon edhe të dielave.

Por ja që kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci përveç ditëve të punës që i kalon në zyre duke u marr me punët e tij, vikendin nuk e bën pushim, shkruan Magazina.al

Po thuajse çdo të shtunë dhe të diele, Lladrovcin mund ta gjesh në terren duke inspektuar punimet që bëhen nga kompanitë e ndryshme të kontraktuara nga komuna.

E tillë ka qenë edhe kjo e diele, kur Lladrovci ka dalë në tërren dhe ka parë parregullësi në kryerjen e punimeve duke bërë që të ndërpriten punimet në rrugën Korriticë e Ulët-Shtrubullovë, transmeton Magazina.al

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending