Connect with us

Lajme

Kryeprokurori dhe ministrja e Drejtësisë pas pak minutave vizitojnë burgun ku vdiq Astrit Dehari

Pas tragjedisë që ndodhi në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, ku për shkaqe ende të pa njohura ka humbur jetën aktivisti i Vetëvendosjes, Astrit Dehari , këtë qendër do ta vizitojë pas pak ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, përfaqësues të Shërbimit Korrektues, si dhe përfaqësues të Prokurorisë.

Published

on

Ata pas 30 minutave në qendrën e paraburgimit, pritet të dalin edhe me një konferencë për media.

Ndryshe, gjatë ditës, Ministria e Drejtësisë nëpërmjet një komunikate ka sqaruar se po ndjek me vëmendje të veçantë zhvillimet sa i përket hetimit dhe sqarimit të rrethanave në të cilat humbi jetën i paraburgosuri A.D.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending