Connect with us

Lajme

Kryeministri turk: Përkrahësit e Gylenit tentojnë grusht shtetin

Published

on

Kryeministri turk, Yildirim në një konferencë të jashtëzakonshme ka thënë se grusht shtetin në Turqi tentuan ta realizojnë përkrahësit e Fethullah Gulen.

Ai ka thënë se përgjegjësit e grusht shtetit do ta paguajnë rëndë veprimin e tyre.

Kryeministri turk ndër të tjera ka thënë se shumë shpejt do ta kuptojnë se me çfarë synimi po veprojnë këto grupe.

“Populli jonë të qëndrojë i qetë. Nuk do të lejojmë kurrë që demokracia të cenohet dhe të bëhen veprime në këtë drejtim”, ka thënë ai.n_101641_5 n_101652_5 n_101657_4

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending