Connect with us

Lajme

Kryeministri kroat për vendimin për Sheshelin: Turp

Published

on

Kryeministri i Kroacisë Tihomir Oreshkoviq duke komentuar vendimin e gjykatës së Hagës ku e shpallë të pafajshëm Vojisllav Shesheli ka thënë se pret reagimin e Serbisë.

Shefi i qeverisë kroate për N1 ka paralajmëruar mundësinë që Zagrebi të vazhdojë me bllokimin e negociatave për anëtarësimin e Serbisë në BE derisa nuk reagon në mënyrë të duhur.

“Vendimi është i turpshëm. Kjo është humbje e Gjykatës dhe Prokurorisë së Hagës. Sot jam në Vukovar, vend ky, ku ka kryer krim dhe nuk ka treguar keqardhje. Ka djegur edhe flamujt e Kroacisë dhe të BE-së.”, ka thënë Oreshkoviq.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending