Connect with us

Lajme

Krimi e korrupsioni, stopojnë liberalizimin

Published

on

Kryetarja e Komisionit për Integrime erdhi pesëmbëdhjetë minuta para se të fillonte mbledhja ku ishte  ftuar të raportonte ministri Hajredin Kuçi.

Ministri qysh në fillim të raportimit kërkoi falje për mungesën në mbledhjen e kaluar. Para deputetëve,  ai tha se ministria që drejton ka arritur rezultate.

U shpreh i bindur se kanë bërë reforma në drejtësi, kanë shënuar rezultate në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar, madje garantoi edhe pavarësi të gjyqësorit.

Pyetjet e deputetëve morën më shumë kohë gjatë këtij raportimi. Një deputete e LDK-së pyeti ministrin për kriteret për liberalizim e vizave, duke thënë se veç demarkacion nuk është kriter.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending