Connect with us

Lajme

“Krimea është tokë e shenjtë për Rusinë, sikurse Kosova për Serbinë”

Ambasadori i Rusisë në Serbi, Aleksander Çepurin ka thënë sot se Krimea është e rëndësishme për Rusinë, sikur Kosova për Serbinë.

Published

on

“Në Krime jeton populli i cili flet rusisht dhe që mendon se i takon Rusisë”, ka thënë Çepurin në një miting në Qendrën Ruse, ku u prenzatuan mundësitë e bashkëpunimit mes Krimesë dhe Serbisë, transmeton Koha.net.

Teksa ka folur për mundësitë e bashkëpunimit, ai ka përsëritur deklaratat e shumta të zyrtarëve rusë, përfshirë Vladimir Putinin, që lidhin ngushtë Kosovën me Krimenë.

“Krimea është tokë e shenjtë për Rusinë, sikurse Kosova për Serbinë”, ka thënë ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending