Connect with us

Lajme

Krim i rëndë në Serbi: Mbyt gruan e plagos djalin

Published

on

Një burrë e ka vrarë gruan e tij me thikë dhe ka plagosur djalin e tij 5 vjeçarë para qendrës sociale në Rakovicë të Serbisë, shkruan RTS, transmeton Periskopi.

Sipas medieve serbe thuhet se së paku 3 persona janë të lënduar nga sulmi me thikë. Mendohet se këta janë punonjës të qendrës sociale.

Sulmuesi është kapur menjëherë, si dhe ende nuk dihen detajet e këtij sulmi. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending