Connect with us

Lajme

Krerët e shtetit mungojnë në homazhet për Astrit Deharin (Foto)

Në homazhet e mbajtura sonte për të ndarë dhimbjen me rastin e ndarjes nga jeta të aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje të riut Astrit Dehari, të pranishëm ishin familjarë, miq dhe aktivistë të shumtë.

Published

on

Ndërsa përpos liderit dhe deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, dhe asamblistëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Kuvendin Komunal asnjë lider i vendit nuk ishte i pranishëm në këto homazhe.

Si duket për shumë liderë të vendit nuk ishte edhe shumë e rëndësishme prania e tyre, por që sigurisht është vërejtur në mesin e deputetëve, aktivistëve dhe deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, aktivist i së cilës Lëvizje ishte edhe vetë Astrit Dehari, dhimbjen për të cilin e ndanë sonte familjarë dhe miq të shumtë./Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending