Krenar Çoçaj feston ditëlindjen me Luanën, publikohen fotografitë e para

Periskopi.com Showbiz

Ndonjëherë fjalët janë të panevojshme, kur veprat flasin më shumë.

Ndonëse as moderatorja Luana Vjollca, as Krenar Çoçaj nuk e kanë pranuar se janë në një lidhje së bashku fotot dhe vendet ku ata shfaqen gjithnjë me njëri-tjetrin dëshmojnë të kundërtën.

Në këto foto ku vetëm pak ditë më parë festoi ditëlindjen Çoçaj shohim edhe praninë e Luanës mjaft të qeshur dhe lumtur.

Shpërndaje në: