Connect with us

Lajme

Kremlini tregon se a ka lidhje me avokaten që u takua me djalin e Trump

Published

on

Kremlini asnjëherë nuk ka qenë në kontakt me avokaten ruse Natalia Veseljnika e cila vitin e kaluar është takuar me një grup njërëzish të afërt të presidentit amerikan Donald Trump, ka bërë të ditur sot zëdhënësi i Kremlinit, Dimitrij Peskov.

“Kemi thënë se nuk kemi asgjë të bëjmë me këtë temë, dhe që asnjëherë nuk kemi qenë në kontakt me këtë avokate.. Ajo nuk ka të bëjë me ne asgjë”, ka thënë Peskov në një konferencë për medie, shkruan Reuters, transmeton Periskopi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending