Connect with us

Lajme

Krasniqi: Qytetarët po irritohen nga përpjekja për ta ndalur qeverisjen e mirë, jo nga xhamat e thyer

Sipas zëdhënësit të Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, qytetarët po i irriton tentimi për ta thyer përpjekjen e të vetmes qeverisje në Kosovë për të punuar në të mirën e qytetarëve – dhe jo vetëm thyerja e një xhami autobusi.

Published

on

Në Facebook, Krasniqi ka shkruar se qeverisja e Prishtinës e ka thyer idenë që në Kosovë s’mund të qeveriset mirë, shkruan Periskopi.

Komenti i plotë i Krasniqit:

Çka po i irriton qytetarët, nuk është thjeshtë tentimi për me e thy një xham të autobusit. Por tentimi për me e thy përpjekjen e të vetmes qeverisje në Kosovë për me punu për të mirën e qytetarëve.

Qeverisja në Prishtinë e ka thy idenë qe në Kosovë s’mund të qeveriset mirë. Që në Kosovë kushdo që hip në pushtet korruptohet.

Këtë alternativë po mundohet me e thy pushteti. Prandaj ka reagim shumë të madh qytetar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending