Connect with us

Lajme

Kosovari kapet tri herë brenda një jave pa patentë-shofer

Në kontrollim e sipër policët kuptuan se ai ishte paditur madje dy herë po për këtë gjë edhe të dielën e kaluar.

Published

on

Tri herë brenda një viti po të kapesh nga policia dhe secilën herë për delikt të njëjtë, të përsëritur, do të ishte shumë. Por, kosovari 60 vjeçar e ka lënë shumë mbrapa këtë rekord: ndaj tij vetëm gjatë javës që shkoi janë ngritur plot tri kallëzime penale dhe të tria për mungesë patentë-shoferi, shkruan pnp.de.

Personi në fjalë është kontrolluar të premten nga policia në një pushimore të autostradës A-3 në Donautal-Ost,  në landin e Bavarisë, me ç`rast nuk i është gjetur leja e vozitjes, transmeton albinfo.ch. Në kontrollim e sipër policët kuptuan se ai ishte paditur madje dy herë po për këtë gjë edhe të dielën e kaluar.

Herën e parë kjo kishte ndodhur nga policia në Rosenheim dhe pak orë më vonë edhe nga ajo në Passau.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending