Connect with us

Sporti

Kosova po korrë suksese në turneun e Neymarit (Video)

Published

on

Futbollistët e skuadrës Feniks janë duke përfaqësuar Kosovën me plot sukses në turneun e organizuar në Brazil “Neymar Juniors Five”. Ky turnir ka bërë bashkë shumë shtete të botës ndërsa Kosova po përfaqësohet me dinjitet nga futbollistët e Feniksit, Driton Nishori, Ardiani Hoti, Shqipron Ibrahimi, Fisnik Ejupi dhe Agon Ramadani.

Image

 

Kosova me futbollistët e Feniksit ka arritur të fitojë 2 ndeshje, të barazoj një dhe të humbë vetëm një duke kaluar me sukses në fazën tjetër.

Prapa këtij turneu është ylli brazilian, Neymar i cili e ka shpërndarë një video përmbledhëse të këtij turneu ku shihet edhe futbollisti kosovar, Dardan Topilla. /Indeksonline/

Image

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending