Connect with us

Sporti

Kosova në vazon e pestë për kualifikimet e Botërorit

Published

on

anë zbuluar vazot për kualifikimet në Kampionatin Botëror 2020 që mbahet në Katarpas përditësimit të listës nga FIFA, shkruan Insporti.

Kosova do të jetë në vazon e pestë për këto kualifikime. Shorti do të tërhiqet më 7 dhjetor.

‘Dardanët’ nuk mund të jenë në të njëjtin grup me Rusinë, Serbinë dhe Bosnjën, si dhe me ekipet që janë në të njëjtën vazo.

Rregulli i fundit vlen edhe për Shqipërinë, e cila është në vazon e katërt. Megjithatë, ‘Kuqezinjtë mund të luajnë me cilëndo kombëtare evropiane.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending