Connect with us

Sporti

Kosova mund të luajë kundër Kampionit të Botës

Published

on

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll mund të zhvillojë një ndeshje miqësore në muajin mars kundër Kampionit të Botës, Gjermanisë.

Kështu kanë bërë të ditur burime të gazetës ‘Koha Ditore’ brenda Federatës së Futbollit të Kosovës.

Mundësinë për një përballje të tillë thuhet se nuk e ka përjashtuar as sekretari i përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu, i cili ka thënë se raportet në mes dy Federatave janë shumë të mira dhe për këtë arsye përballja e tillë mund të ndodhë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending