Connect with us

Sporti

Kosova me mungesa ndaj Kroacisë

Published

on

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll nuk do të jetë e kompletuar për ndeshjen ndaj Kroacisë në kuadër të Kualifikimeve për Botërorin 2018.

Përzgjedhësi Albert Bunjaku ka zbuluar tre emra të cilët do të mungojnë në këtë sfidë.

“Ndaj Kroacisë do të na mungojnë Erton Fejzullahu, Loret Sadiku dhe Ilir Berisha”, ka thënë Bunjaku për Zërin.

“Besoj se Enis Alushi mund të jetë në dispozicion për ndeshjet me kroatët dhe ukrainasit”, ka shtuar trajneri kosovar. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending