Connect with us

Lajme

Korrupsioni, problemi i dytë më madhor në Kosovë

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) përmes projektit përkrahje përpjekjeve kundër korrupsionit në Kosovë, do të lansojë botimin special të pulsit publik për korrupsionin.

Published

on

Sipas njoftimit për media, një nga rezultatet që del nga anketa me qytetarë, tregon se korrupsioni radhitet si problem i dytë më madhor në Kosovë, menjëherë pas papunësisë.

Raporti analizon të dhënat e mbledhura nga anketa me 1300 respondentë/qytetarë dhe 500 intervista me përfaqësues të institucioneve publike të Kosovës.

Lansimi i këtij botimi do të bëhet në një konferencë për media që do të mbahet  sot në lokalet e UNDP-së, me fillim në ora 11:30, shkruan KP.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending