Connect with us

Lajme

Korridoret e QKUK-ut përplot me bërllok (Foto)

Korridoret e Klinikave të QKUK –ut janë përplot me bërllok. Kush e hedh atë bërllok: Vizitorët, pacientët apo dikush nga personeli mjekësor, nuk dihet,por ky bërllok i hasur kudo korridoreve e kthinave të klinikave, lë shije shumë të keqe për institucionin që duhet të jetë shembull për pastërti.

Published

on

Nevojtarët në QKUK shkojnë për t’u mjekuare e shëruar e jo për të parë e marrë pamje neveritëse nga moskujdesi, njerëzor, në radhë të parë.

Pastërtia e ambientit, edhe të brendshëm, është njëri nga kushtet e BE-së për liberalizimin e vizave.

Edhe me përmbushjen e këtij kriteri duket të jemi shumë larg.
Shikoni këto foto që një lexues i dërgoi në portalin Koha.net.
Dhe thuhet se “Pastërtia, është gjysma e shëndetit”.

Në QKUK nuk është as për së afërmi as kjo gjysmë.

Ndoshta pse ka dështuar një tender për mbajtjen e pastërtisë, me gjasë për shkak të favorizime ose jo të kompanive konkurruese për pastrim të QKUK-së.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending