Connect with us

Lajme

Koronavirusi, mbyllen edhe dy klinika në Shkup

Published

on

Klinikat interne të Gastrologjisë dhe Hematologjisë në qytetin e Shkupit janë zbrazur nga mjekët dhe pacientët.

Kanë mbetur vetëm stafi për gjendje emergjente, njoftojnë nga mantelbardhët. Këto masa u morën në parandalimin e përhapjes së virusit Korona.

Kjo është klinika e tretë pas asaj të Dermatologjisë që u mbyll dje. Detaje do të jepen pas pak nga Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe.

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending