Connect with us

Lajme

Koreja Veriore kërcënon SHBA-në: Nuk rrimë duarkryq ndaj sulmeve të Amerikës

Published

on

Zëvendësministri i jashtëm i Koresë së Veriut Han Song-ryol akuzoi presidentin amerikan Donald Trump për një përshkallëzim të tensioneve në Gadishullin Korean përmes mesazheve në Twitter dhe intensifikimit të ushtrimeve ushtarake.

Ai një  një intervistë për Associated Press ka shtuar se Shtetet e Bashkuara janë më të rrezikshme e agresive në qeverisjen e Trump, sesa që ishin nën udhëheqjen e ish-presidentit Barack Obama, transmeton Klan Kosova.

Ai paralajmëroi se Koreja e Veriut nuk do të “qëndrojë duarkryq” në rast të ndonjë sulmi parandalues të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending