Connect with us

Lajme

Korab Sejdiu: AKR nuk mbështetë reformë për blerje kohe

Aleanca Kosova e Re ka thënë se nuk do ta mbështesë reformën zgjedhore nëse ajo bëhet vetëm për blerje kohe.

Published

on

Kështu ka thënë përfaqësuesi i këtij subjekti Korab Sejdiu, në takimin e thirrur nga presidenti Thaçi ku po diskutohet për reformën zgjedhore.

Sjediu ka shtuar se AKR është e gatshme që sot për zgjedhje.

Ai ka shtuar se AKR qëndron për një reformë gjithëpërfshirëse si në nivelin qendror por edhe lokal, si dhe që presidenti të zgjidhet nga qytetarët.

Sejdiu ka theksuar pastaj se vendi ka nevojë për zgjedhje dhe se ato duhet mbajtur sa më shpejtë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending