Connect with us

Lajme

Koordinatori i Inspektoratit të Punës për rajonin e Prishtinës arrestohet për korrupsion

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person të dyshuar për vepra penale ” Keqpërdorim i pozitës apo autoritetit zyrtar” dhe ‘ Marrje e ryshfetit”

Published

on

“Policia e Kosovës në luftën e saj të pakompromis kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit, dje më datë 23.09.2016, me urdhëresë të Gjykatës Themelore të Prishtinës ka realizuar një operacion, me ç’rast është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar – Koordinator i inspektoratit të Punës për rajonin e Prishtinës, i cili dyshohet se ka pranuar ryshfet në vlerë dhjetëmijë euro”, raporton PK, përcjell Koha.net.

“I dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet më tej në raport.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending