Connect with us

Lajme

Konsullja Teuta Sahatqija, e quan veten Ambasadore

Published

on

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga Lidhja Demokratike, Teuta Sahatqija e cila të mërkurën u dekretua nga ish-Presidentja Jahjaga si Konsulle e Përgjithshme e Kosovës në New York, po e quan veten ambasadore.

Në profilin e saj në Facebook, konsullja Sahatqija i ka dedikuar një falënderim grupit të saj parlamentar të LDK-së dhe të gjitha strukturave parlamentare me të cilat ka bashkëpunuar e po ashtu shton se ishte e privilegjuar që ishte përfaqësuese e popullit.

Ndërsa krejt në fund, shton fjalitë e zakonshme të përfundimit të një letre: “Me shumë respekt, Ambasadore, Teuta Sahatqija, konsulle e përgjithshme në New York”.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending