Connect with us

Lajme

Konjufca thotë se ka filluar fushata elektorale e PDK’së

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka thënë se fjalimet e deputetëve të Partisë Demokratike të Kosovës, me shumicë janë fushatë elektorale.

Published

on

Këtë deklaratë ai e ka dhënë në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, e thirrur në mbrojtje të vlerave të luftës së Ushtrisë Çlirimatare të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Ai më tutje ka komentuar deklaratën e Blerta Deliu-Kodrës, e cila më herët pati thënë se Albin Kurti është i dyshimtë, pasi është liruar nga burgjet e regjimit serb.

Konjufca ka thënë se sipas kësaj logjike edhe Flora Brovina, Nait Hasani, dhe të liruar tjerë nga këto burgje janë tradhtarë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending