Connect with us

Lajme

Konjufca: Ato 1 mijë teste të Serbisë s’janë asgjë

Published

on

Glauk Konjufca nga Vetëvendosje sonte në Debat Plus ka arsyetuar pranimin e 1000 testeve për koronavirus nga Serbisë, transmeton Periskopi.

Ai thotë se ato teste s’janë asgjë, sa për të rënë në kurth të tyre.

‘’ Ato 1 mijë teste nuk janë asgjë. Qëllimi i tyre ka qenë që Daciqi me dhënë naj fjalim  që edhe testet i sheh si etnike. Ky është kurth i Serbisë. Atyre duhet me ua përmend dhunimet seksuale dhe te tjerat. Ua thashë të gjitha’’,ka thënë ai.

‘’Nuk janë asgjë në kuptimin për me ia kriju Serbisë një diskurs në kombet e bashkuara’’/PERISKOPI/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending