Connect with us

Sporti

Kongresi i 40’të i UEFA, pritet vendimi për Kosovën

Published

on

Ka filluar Kongresi i 40-të i UEFA-s që është duke u mbajtur në Budapest të Hungarisë, raporton Koha Ditore.

Vendimi për pranimin ose jo të Kosovës është në rendin e ditës, dhe do të votohet nga anëtarët e Kongresit të UEFA-s. Kosova është në pikën e dhjetë të agjendës së zyrtarizuar tashmë nga UEFA.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending