Connect with us

Lajme

Konfirmon Policia: Dy të lënduar nga shpërthimi në Pejë

Para pak minutave në qytetin e Pejës ka ndodhur një shpërthim i një bombole gazi në një dyqan në rrugën “Mbretëresha Teutë”.

Published

on

Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

“Bëhet fjalë për një shpërthim që është shkaktuar si pasojë e një bombole gazi që përdorej për ngrohje në një dyqan”.

“Lëndime ka pësuar një kalimtare rasti, dhe një mashkull që ndodhej në lokalin pranë”, ka thënë Ibraj.

Ai ka shtuar se të dy të lënduarit kanë marrë trajtimin e duhur mjekësor në Spitalin Rajonal të Pejës dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Ibraj ka shtuar se ekipet relevante të policisë bashkë më zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending