Connect with us

Sporti

Konfirmohet transferimi i madh i Barcelonës

Published

on

José Paulo Bezerra Maciel Junior, i njohur si Paulinho, shpreson të përfundojë sa më parë transferimi i tij në “Camp Nou”, shkruan Mundo Deportivo.

Guangzhou Evergrande ka refuzuar një ofertë prej 20 milionë eurove nga Barcelona për brazilianin, por lojtari shpreson se klubi sa më parë do të ulet dhe bisedojë me Barçën.

“Kam mbetur i habitur që klubi nuk i është përgjigjur ende Barcelonës duke dalë vetëm në konferencë për media për të refuzuar ofertën”, tha Paulinho.

“Nuk kam mundur të flasë me presidentin e klubit, por shpresoj që kur Barcelona të vijë sërish, Guangzhou do të zgjidhë gjithçka që transferimi të përfundojë sa më parë”.

“Është një mundësi unike që të luaj në Barcelonë, në ekipin më të mirë në botë me lojtarët më të mirë”.

“Që kur kam dëgjuar për ofertën e Barcelonës, nuk jam ndalur së menduari dhe shpresoj që gjithçka të zgjidhet brenda javës. I kam kërkuar agjentit që të bëjë gjithçka dhe sa më parë të arrihet marrëveshja”, theksoi mes tjerash braziliani.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending