Connect with us

Lajme

Konfirmohet nga Policia vdekja e një femre: Bëri vetëvrasje duke u hedhur nga Klinika e QKUK-së

Published

on

Policia e Kosovës e ka konfirmuar për Gazetën Blic vdekjen e një femre në QKUK.

Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Agon Borovci, dyshohet se 43 vjeçarja ka bërë vetëvrasje.

Ai i ka thënë Gazetës Blic se Policia ka marrë informatën se rreth orës 19:30 një person dyshohet të ketë bërë vetëvrasje.

“Nga informacionet e para që ka policia, dyshohet që: viktima femër, 43vjece, paciente në një nga klinikat e QKUK-së,  per shkaqe ende të panjohura të ketë bërë vetëvrasje duke u hedhur nga një prej klinikave të QKUK-së. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka filluar një hetim lidhur me rrethanat që mund të kenë sjellë deri te kjo ngjarje”, ka theksuar ai për Gazeta Blic.

Gazeta më herët ka raportuar se është gjetur trupi i pajetë i një femre.

Sipas burimeve të Gazetës Blic ajo vuante nga depresioni, derisa kishte të shtrirë në QKUK edhe dy familjarë.

Ajo është nga Komuna e Drenasit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending