Connect with us

Sporti

Konfirmohet lëndimi i yllit të Barcelonës

Është konfirmuar lëndimi i spanjollit, Andres Iniesta, do të mungojë tetë javë.

Published

on

Mesfushori i ‘katalunasve’ është lënduar në fitoren ndaj Valencia 2-3.

Barcelona e ka konfirmuar përmes një deklarate duke thënë se Iniesta ka lënduar ligamentet e gjurit dhe do të mungojë rreth 2 muaj.

Iniesta rrezikon të humbas ‘El Clasico’ që do të luhet me 4 nëntor kundër Real Madrid. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending